Сергій Скулинець 

– телеведучий на каналі Аверс та ведучий багатьох мистецьких подій, акцій, концертів, фестивалів та конкурсів, заступник директора, співорганізатор та ведучий міжнародного фестивалю української естрадної пісні «На хвилях Світязя»; учасник  вокального шоу «Голос країни» (2011р.); ведучий гала-концерту у м.Луцьку VIII Всеукраїнської благодійної акції-Серце до серця (2013 р.), Автор ідеї та директор фестивалю-конкурсу близнят та двійнят у м.Луцьку-«Схожі на всіх і не схожі ні на кого»(2014).Переможець головного караоке країни-900  ювілейної програми-Караоке на Майдані-на телеканалі СТБ-10 квітня 2016р.

 

З дитинства  Сергій займається музикою. Першими сходинками була Турійська дитяча музична школа, клас «Баян». Потім Луцьке державне музичне училище, диригентський хоровий відділ, ну, а далі – Рівненський державний гуманітарний університет, кафедра хорового диригування.

 

Додаткові відомості:

Лауреат  всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів; організатор та ведучий багатьох мистецьких університетських, міських та обласних фестивалів та конкурсів; у 2011 році був випущений перший неліційзійний аудіодиск, у який увійшло 19 власних композицій, на даний час в творчому доробку міститься понад 25 власних композицій різного жанру, серед яких гімн Волинського національного університету імені Лесі Українки, пісня  Волинь-мій край, гімн ФК «Волинь» та інш…

У 2014 році-ведучий Премії-Люди Року-2014.Волинь,в рамках Премії –Люди XXI століття. Ведучий міжнародної зустрічі з боксу серед збірних команд Українські Отамани(Україна) та Польські Гусари(республіка Польща-2014).Ведучий товариської зустрічі команд м.Києва та Луцька з боксу присвячений Дню незалежності України(2015)Ведучий та організатор благодійного концерту у м.Луцьку для підтримки воїнів АТО-(2015)Ведучий Благодійної імпрези-З МИРОМ У СЕРЦІ-СНУ ім.Лесі Українки(2015).благодійні концерти для дітей-інвалідів,позбавлених батьківського піклування та інш.благодійні акції у місті та області(2013-2014). Ведучий телевізійної програми на телеканалі Аверс-караоке на базарі-2014р. Ведучий та співорганізатор свята«Шлях довжиною в 10 років» до 10-річчя діяльності Волинської обласної громадської організації батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку-2015р… 2015 рік- переможець Премії <Люди Року-2015.Волинь> в рамках Премії <Люди XXI століття> в номінації-Шоу-мен року. Ведучий 1-го у Луцьку благодійного чемпіонату із сили удару-2016р. за підтримки федерації ударного спорту України.

Ведучий благодійного фестивалю «Острів дитинства»2016р.Ведучий та партнер благодійного свята «Благодійна акція “Бог у Серцях” до Дня Захисту Дітей».які потребують батьківського піклування!(2016).Участь в благодійному концерті для дітей батьків АТО.(2016).Ведучий телевізійної програми Караоке на гарті(СНУ ІМ Лесі Українки)-2016р.Ведучий телевізійної програми у прямому єфірі «Аукціон. TV магазин & online» на телеканалі Аверс.Участь у благодійних заходах для дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування області…та інш…