Карпенко анатолій Григорович – композитор, аранжувальник, звукорежисер, продюсер, автор – виконавець багатьох музичних творів та популярних пісень. Українському слухачеві відомий по співпраці з популярними артистами. Це – Жанна Боднарук, Дмитро Гнатюк, Валерій Буймістер, Леонід Сандуленко, Олександр Дяченко, Павло та Петро Приймаки, Валентина Степова, Лілія Сандулеса, Іво Бобул, Таїсія Повалій, Наталка Могилевська, Степан Гіга, Андрій Шкурган, Фемій Мустафаєв, Володимир Семиноженко, Віктор Павлік, Любов та Віктор Анісімови, Вячеслав Хурсенко, Юрій-Джордж Виноградов, Сергій Манек, Марина Одольська, Ірина Грей, Самая-Т, Ольга Крюкова, Вячеслав Сінчук, Олег Слободенко, Олександр Яременко, Ніна Савченко, Людмила Бойченко, Наталія Карпенко, Олександр Безпаленко, сестри Чабан, Лада Горпенко, Марина Фармагей, Дмитро та Назарій Яремчуки, Іван Красовський, Тетяна Білоцерківська, Валерій Козупиця, Тетяна Фінашко, Василь Лазарович, Анастасія Тимофєєва, гурт “Екс-президенти”, Анна Стрижак, Ернест Дерябін, Анатолій Гнатюк, Петро Чорний.

А також з поетами, такими як – Михайло Ткач, Микола Бровченко, Степан Галябарда, Вадим Крищенко, Володимир Цибулько, Анатолій Матвійчук, Віктор Герасименко, Леонід Кисельов та з багатьма іншими. Продюсер, автор пісень та аранжувань альбомів Жанни Боднарук: “Приворожи мене”, “Твір моїх мрій”, “З роси й води”, “Стежка до раю”, “All The Best”, “Разом з друзями”. Автор обробок класичних творів CD альбому Валентини Степової “В обіймах вічної музики”. Продюсер трьох авторських альбомів “Скарби А. Карпенка”.

Як виконавець – працює в дуеті з популярною співачкою, заслуженою артисткою України Жанною Боднарук.

Учасник міжнародного фестивалю мистецтв “Славянский базар в Витебске” різних років, як член режисерсько – постановчої групи, звукорежисер, автор пісень та аранжувань дипломантів та лауреатів конкурсу: Таїсії Повалій, Жанни Боднарук, Наталії Могилевської, Василя Лазаровича, Анастасії Тимофєєвої, Юлії Сіренко, Ростислава Тодореску, Ернеста Дерябіна.

В 2001 році, під час візиту лідера Китаю Дзянь Дзе Міна, представляв українську пісню на офіційному прийомі в Маріїнському палаці.

В 2001 році брав участь у підготовці концерту II Всеукраїнського з’їзду вчителів (Нац. палац “Україна”).

В 2001 році брав участь у підготовці і був саундпродюсером та головним звукорежисером концерту до відкриття Днів України в Росії у Кремлівському палаці (Москва).

В 2002 році – музичний керівник, автор пісень новорічних вистав в Національному палаці “Україна”.

В 2002 році в складі української делегації, очолюваної поетом Михайлом Ткачем, представляв українське мистецтво в Румунії.

В 2002 – 2009 роках – автор сценарію та головний режисер концертів до річниць товариства “Чернігівське земляцтво” (Палац спорту, м. Київ). В 2003 році вийшов сольний CD – альбом А. Карпенко “Коханій”.

В 2005 році продюсер та звукорежисер альбомів камерного хору ім. Д. Бортнянського

“Добрий вечір тобі, пане господарю!”, “Хорові фрески Сіверщини” та “Скарби пісенної України” (2008).

В 2005 році разом з поетом та драматургом Миколою Бровченком створив мюзикл “ПроСвітло або Мелодія Надії”.

В 2005 році написав музику та створив саундтрек до художнього фільму “Мосты сердечные или Любовь, любовь…”

В 2006 році член журі міжнародного дитячого музичного конкурсу “Слов’янський базар у Вітебську “.

В 2008 році член журі міжнародного пісенного конкурсу “Слов’янський базар у Вітебську.

В 2008 році разом з співачкою Вікторією Васалатій та поетом Юрієм Рибчинським створив мюзикл “Едіт Піаф. Життя в кредит” (автор аранжування, звукорежисер запису, BG – вокальні партії, майстерінг CD).

В 2010 році створив музику до вистави по п’єсі Ігоря Афанасьєва “Урус-Шайтан. Байки про Сірка – кошового отамана, шевальє д’Артан’яна та турецького султана” Національного драматичного театру ім. Івана Франка.

В 2011 році створив музику до вистави за мотивами М.Гоголя “Ніч перед Різдвом” для Амурського драматичного театру (Благовєщенськ, Росія).

З 1999 року очолює та продюсує власний проект – творче об’єднання “Скарб”.

 

Художній керівник творчих проектів та віце-президент благодійної організації “Фонд сприяння розвитку естрадного мистецтва “Співай,Україно!”. Лауреат Міжнародної премії за меценацтво в Україні(2013)